انتشارات آموزشي آمد
 
پرداخت نهايي  | محتويات سبد خريد |  حساب كاربري  | جستجوی پیشرفته  |  ورود
فارسی انگلیسی
 
logo-samandehi
شاخه ها
 
پايگاه داده‌هاي آموزشي آمد

محصولات اين پايگاه به صورت فايل Pdf مي‌باشد و پس از انتخاب مشتري و پرداخت هزينه به صورت آنلاين (و يا بدون هزينه براي فايل‌هاي رايگان) به آدرس پست الكترونيك مشتري (به طور همزمان) ارسال مي‌شود.

جهت بازديد از اين سايت اينجا كليك كنيد.

 
     

مرجع فرمول‌ها و جدول‌هاي رياضي

250,000ريال
 
 
     

كتاب مرجع فرمولها و جدولهاي رياضي ترجمه ويرايش چهارم كتاب Mathematical Handbook of Formulas and Tables  مي‌باشد كه در قطع وزيري، 320 صفحه رنگي، قيمت 250000 ريال، به دو قسمت فرمولها و جدولها تقسيم شده است. قسمت فرمولهاي اين كتاب شامل 12 بخش و 47 فصل و قسمت جدولهاي آن دربرگيرنده 7 بخش است. اين كتاب برگيرنده مجموعه‌اي از فرمول‌ها و جدول‌هاي رياضي است كه براي دانشجويان و محققان در رشته‌هاي رياضيات، فيزيك، مهندسي و ساير علوم سودمند است. مباحثي از مقدماتي تا پيشرفته تحت پوشش قرار گرفته‌اند. مبحث‌هاي مقدماتي شامل جبر، هندسه، مثلثات، هندسه تحليلي، آمار و احتمال و حسابان است. مبحث‌هاي پيشرفته در برگيرنده معادلات ديفرانسيل، آناليز عددي و آناليز برداري همانند سري فوريه، تابع‌هاي گاما و بتا، تابع‌هاي بسل و لژاندر، تبديلات فوريه و لاپلاس و توابع بيضوي و ساير توابع خاص‌اند. براي مشاهده فهرست كامل كتاب كليك نماييد.

علاقمندان می‌توانند اين كتاب را به صورت حضوري با قيمت 250000 ريال از مراكز فروش و يا به صورت اينترنتی با تخفيف 12 درصدي به مبلغ 220000 ريال خريداری نمايند.

نويسندگان: موراي ر.اشپيگل، سيمور ليپ‌شوتز، جان ليو

مترجم: اميد سرباخته

     
بازگشت نظرات
سبد خريد
 
0 مورد
 
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول مرجع فرمول‌ها و جدول‌هاي رياضي آگاه كن.
 
تلگرام