درباره ما

گروه آموزشی آمد (تاسيس: 14 بهمن 1381) متشکل از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و مدرسان دانشگاهی از مقاطع مختلف تحصیلی است که فعاليت مستمر در سطح دانشگاههای معتبر كشور مويد موفقيت و پذيرش آن از سوی مخاطبان گرامی می‌باشد. استقبال دانشجويان و استادان گرامی در طی اين سالها از محصولات اين گروه، هر روز ما را بر آن می‌دارد كه بر كيفيت و تنوع كارهای علمی گروه بيفزاييم.
مجموعه كتابهای #سرآمد به عنوان بخشی از فعاليتهای گروه آموزشی آمد با نيت در اختيار قرار دادن نمونه سؤالات دانشگاههای مختلف براي استادان، دانشجويان و ساير علاقمندان منتشر می گردد تا هم باعث آشنايی بيشتر با سطح علمی و درسی دانشگاههای گوناگون باشد و هم به طراحان سؤالات در دانشگاهها كمك نمايد كه پرسشهای متنوع تر و مناسب تر ارائه كنند. آنچه قابل ذكر است قبول خطا و ضعف در كار می‌باشد كه خود را از آن مصون نمی‌دانيم كه اميد است با راهنمايی مخاطبان گرامی به حداقل برسد.
لازم به ذكر است كه تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است. اميدواريم همچنان توفيق خدمت به جامعه دانشگاهی نصيب اين مجموعه گردد.

 

به احترام حفظ حقوق معنوی و مادی پديدآورندگان اين مجموعه، لطفا از بازنشر غيرمجاز فايلها خودداری فرماييد.

 

 

 

كليه پاسخنامه‌های تكميلی مجموعه كتابهای سرآمد را می‌توانيد از بخش پاسخنامه تكميلی، دريافت نماييد.

 

هديه ويژه: در ايام امتحانات، ارسال پستی دو كتاب يا بيشتر، رايگان است.

نكته مهم: برای دريافت و ارسال يك نسخه چاپی كتاب، مبلغ 25 هزارتومان هزينه پست بر عهده خريدار می‌باشد.
فايل نمونه:
اين فايل صرفا جهت اطلاع كاربران از محتويات و نحوه نگارش مجموعه كتابهای سرآمد تهيه شده و شامل نمونه سؤالات دانشگاهی به صورت طبقه بندی شده، به همراه پاسخنامه است. جهت رويت فايل نمونه اينجا كليك نماييد.

 logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×